Proč nakupovat u nás

Pestrý výběr zboží pro každou domácnost

Nabízíme velmi široký výběr domácích a kuchyňských potřeb, kterými tak můžete kompletně vybavit svoji domácnost. Ať už potřebujete nové talíře, příbory, nože, hrnce, pánve, pekáče, misky, hrnečky, struhadla, termosky, grilovací nářadí nebo např. solničku či pepřenku, vše najdete v našem e-shopu. Naše zboží je vhodné i pro profesionální využití, např. v gastronomii.

Pohodlné placení platební kartou (dočasně není možné)

Svůj nákup můžete pohodlně zaplatit vaší platební kartou. Naše stránky jsou 100% bezpečné, nemusíte tak mít žádné obavy, že by došlo ke zneužití vašich osobních údajů. Samozřejmě lze platit i bankovním převodem nebo si objednat zboží na dobírku – záleží jen na vás, který způsob platby preferujete.

Rychlé doručení zboží k vám domů

Samozřejmostí je doprava zboží až k vám domů, na adresu vašeho bydliště. Snažíme se všechny objednávky vyřizovat co nejrychleji a v průměru našim zákazníkům zboží přijde do dvou dnů od objednávky.

Akční ceny a výprodeje

I naše standardní ceny jsou příznivé, ještě více ale můžete ušetřit díky speciálním akčním nabídkám. V e-shopu nabízíme vybrané zboží za akční ceny a díky výprodejům tak můžete sehnat domácí potřeby nejvyšší kvality za nejnižší cenu. Nakupovat u nás se vždy vyplatí.

Doprava zdarma na vybrané zboží

K vybranému zboží z našeho obchodu neúčtujeme žádnou cenu za dopravu. Nemusíte tak platit žádné poštovné ani balné a účtuje se vám pouze cena za dané výrobky. Doprava zdarma se vztahuje na objednávky, které obsahují zboží v hodnotě minimálně 2500 Kč.